Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kolekcja Samurai Shodown zapowiedziana. Za darmo już wkrótce w Epic Gemes Store

Samurai Shodown NeoGeo Collection zostało zapowiedziane i od razu ujawniono, że przez pierwszy tydzień po premierze będziemy pobierać zestaw za darmo z Epic Games Store.

SNK zapowiada Shodown NeoGeo Collection od razu podając daty premier na konkretnych platformach. I tak, gra początkowo zawita na PC tylko w Epic Gemas Store. Stanie się to 11 czerwca. Od tego dnia kolekcję będziemy mogli pobierać za darmo przez kolejny tydzień, do 18 czerwca. Następnie, 18 czerwca składanka zadebiutuje na Steam, a 28 lipca trafi również na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Deweloper zapowiada ponadto wydania pudełkowe, na lato tego roku.

Samurai Shodown NeoGeo Collection – co zawiera?

Składanka to 7 klasycznych bijatyk z serii, lecz co ciekawe, jedna z nich nigdy nie została wydana, zatem jest swego rodzaju nowością dla fanów marki. Oto cały skład:

  • Samurai Shodown (1993),
  • Samurai Shodown II (1994),
  • Samurai Shodown III (1995),
  • Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge (1996),
  • Samurai Shodown V (2003),
  • Samurai Shodown V Special (2004)
  • Samurai Shodown V Perfect (wcześniej niewydana gra)

Ponadto SNK ogłasza, że najnowsza wersja Samurai Shodown zostanie wydana na PC 11 czerwca. Samurai Shodown skorzysta z Unreal Engine 4 i będzie dostępny wyłącznie w Epic Games Store. Oto zwiastuny kolekjcji oraz nowej odsłony:


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się