Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Kolejne szczegóły o Detroit. „Stawiamy na nową technologię”

David Cage, twórca Detroit i szef studia Quantic Dream, opowiada o swojej najnowszej produkcji.

W sieci pojawiło się wideo z Davidem Cagem, który opowiada o grze Detroit. Produkcję poznaliśmy dopiero wczoraj podczas Paris Games Week i nie da się ukryć, że była sporym zaskoczeniem. Cage w materiale, który znajdziecie poniżej, podkreśla, że po raz kolejny na gracza będą czekać różne wybory wpływające na sposób opowiadania historii, ale co ciekawe, jeszcze bardziej niż w Heavy Rain czy Fahrenheit.

To jednak nie wszystko. Szef Quantic Dreams przekazuje, że tworzy całkiem nową technologię jeśli chodzi o grafikę, przez co ta będzie prezentować się fenomenalnie – przy okazji nie tylko pokazując genialnie zaprojektowane postacie, ale również ich emocje. Z tego akurat wspomniane studio słynie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się