Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Kolejna wpadka Sony. Oto lista gier PlayStation Plus w listopadzie

ps plus listopadSprawdźcie, co pojawi się w najnowszej aktualizacji.

Na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube pojawił się filmik z grami, które będą dostępne w ramach PS+ w listopadzie. Oprócz zapowiedzianego wcześniej Binding of Isaac: Rebirth jest tradycyjnie kilka innych tytułów. Sprawdźcie poniższą listę gier w aktualizacji PlayStation Plus na listopad:

PS4:

Binding of Isaac: Rebirth
SteamWorld Dig

PS3:

Frozen Synapse Prime
Luftrausers

PS Vita:

The Hungry Horde
Escape Plan

Filmiku w sieci już nie ma, ale pozostał screen, który szybko obiegł sieć. Można go znaleźć na przykład na forum NeoGAF, my publikujemy go powyżej. Jak Wam się podoba lista?

Pamiętajcie, że nowe gry w PS Plus będą dostępne od 5 listopada. Wraz z ich nadejściem zniknie stara oferta, w której znajdują się: Dust: An Elysian Tail, Spelunky, Batman: Arkham Asylum, Pix the Cat oraz Rainbow Moon.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się