Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kojima Productions pracuje nad nową grą? Muzyk potwierdza nowy projekt

Studio Kojima Produductions może pracować nad świeżym projektem. Kompozytor pracujący dla deweloperów podzielił się ciekawostką.

Death Stranding okazało się sporym sukcesem. Gra Hideo Kojimy zebrała wysokie oceny i przypadła do gustu sporej części graczy, choć niektórzy z nich nie dali się ponieść oryginalnemu konceptowi produkcji. O jej kontynuacji mówi się już od jakiegoś czasu i nawet sam Hideo parokrotnie o niej wspominał.

Właśnie otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie tego, że studio Kojimy pracuje nad czymś dużym. Oto zdjęcie, którym podzielił się na Twitterze kompozytor Ludvig Forssell. Kryje się na nim pewien znany jegomość.

Choć niektórzy komentujący post mają wątpliwości, to jest to z pewnością Hideo. Mężczyzna uchwycony na zdjęciu ma bardzo podobny styl ubioru do wspomnianego producenta, identyczną fryzurę, nosi okulary i nawet tak samo gestykuluje. „Kciuk w górę” to dość częsty motyw zdjęć Hideo.

Forssell zdradził przy okazji, że trwają nagrania ścieżki dźwiękowej do nowego projektu Kojima Productions. Może być to Death Stranding 2, ale też coś zupełnie innego. Plany studia są niejasne.

Sam Ludvig Forssel współpracuje z Hideo od dłuższego czasu. Skomponował ścieżkę dźwiękową do Death Stranding i Metal Gear Solid V: Phantom Pain, a dodatkowo pracował nad muzyką do P.T.

Jakiegokolwiek projektu nie planowałby Kojima, to jednego możemy być pewni. Nie zobaczymy jego zapowiedzi w najbliższym czasie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się