Death Stranding 2 już powstaje? Hideo Kojima tweetuje

O tym, że pierwsze dzieło Kojima Productions doczeka się kontynuacji, wiadomo już od dawna. Wpisy na Twitterze Hideo Kojimy sugerują, że prace nad tytułem już ruszyły.

Pierwsza z wiadomości od szefa Kojima Productions brzmi następująco: “oto mój sposób pracy z Yojim [artystą współpracującym ze studiem]. Najpierw omawiamy setting każdego bohatera, tło, świat, kolor, charakterystykę, role, obrazy, idee i słowa kluczowe (…)”. Do wiadomości twórca dołączył zdjęcie biurka, na którym leży BB, czyli bridge baby z pierwszej odsłony Death Stranding.

Drugi tweet pod względem treści nie wnosi nic nowego do tematu, ale ktoś, kto poddał analizie dołączone do tweeta zdjęcie, dopatrzył się, że szkic pojazdu, który jest tam pokazywany, po powiększeniu i obróceniu o 90 stopni ukazuje napis “Bridges” (nazwa firmy z gry).

Death Stranding to pierwsza produkcja studia Kojima Productions, założonego przez Hideo Kojimę po jego odejściu z Konami w 2015. Tytuł zadebiutował na PS4 8 listopada 2019 i bardzo spodobał się graczom i krytykom. Premiera produkcji na PC planowana jest na 14 lipca.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: