Kit Harrington będzie “tym złym” w Call of Duty: Infinite Warfare

Nowe Call of Duty pojawi się 4 listopada z Haringtonem jako jednym ze złoczyńców.

Activision zapowiada, że Kit Harington będzie występował w nadchodzącej grze Call of Duty: Infinite Warfare, mającej ukazać się 4 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Ta rola będzie nieco odmienna od znanych aktorowi do tej pory, będzie on bowiem twarzą złej postaci w nowej grze z serii Call of Duty, tworzonej przez Infinity Ward.


Kit jest niesamowicie utalentowany i w pełni profesjonalny – powiedział Taylor Kurosaki, reżyser w studio Infinity Ward. – Nasza historia opowiada o niesamowitym starciu dwóch przeciwnych sił i Kit doskonale wpasował się w swoją rolę, reprezentanta frakcji Settlement Defence Front. Nie możemy się doczekać reakcji fanów, którzy zobaczą Kita grającego zupełnie inną rolę.

Aby wnieść profesjonalną opinię do produkcji, Activision i Infinity Ward współpracowały blisko z Guyem Ritchie, który obeznany jest z serią Call of Duty jako ten, który wyreżyserował trailer Suprise do gry Call of Duty: Black Ops II.

Guy Ritchie jest jednym z przyjaciół marki, wspaniale było więc mieć go znowu na pokładzie, pomagającego w przeniesieniu do życia postaci granej przez Kita Haringtona w Infinite Warfare – dodaje Dave Stohl, szef Infinity Ward. – Wkładamy wiele trudu w wydobycie wszystkiego, co tylko możliwe z tej postaci. Jesteśmy zachwyceni występem Kita i nie możemy się doczekać aż ukaże się to publicznie. Jesteśmy całkowicie poświęceni przekazaniu historii z głębokimi, pełnymi charakteru postaciami, była to więc świetna okazja do dodania takowej do naszej obsady.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet