Taika Waititi zapowiada projekt Marvela o bogach olimpijskich. MCU się rozrośnie?

Kinowe Uniwersum Marvela - powstaje projekt o bogach olimpijskich
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Taika Waititi sugeruje, że MCU, czyli Kinowe Uniwersum Marvela może się niedługo wzbogacić o cały panteon bogów olimpijskich.

Po filmie Thor: Miłość i grom już mamy zresztą zaczątek owego panteonu. Na ekranach pojawił się tu Zeus grany przez Russella Crowe’a. Jak się jednak okazuje, w późniejszych produkcjach dołączą do niego także inni bogowie olimpijscy. Taika Waititi jak na razie jedynie zasugerował ich obecność; nie wiadomo zatem, jakie mitologiczne postaci staną się częścią Kinowego Uniwersum Marvela.

Jeśli nie widzieliście najnowszego Thora, a jesteście wyczuleni na spoilery, radzimy pominąć ten akapit. W scenie po napisach okazuje się bowiem, że Zeus przeżył jednak starcie z głównym bohaterem. W ramach zemsty postanawia więc wysłać Herkulesa (w tej roli Brett Goldstein), aby ten załatwił porachunki. Być może to właśnie ten wątek stałby się główną osią fabuły wspomnianej produkcji o bogach olimpijskich – Taika Waititi niestety nie zdradził żadnych szczegółów. Wiadomo jednak, że to nie on będzie zaangażowany w prace nad projektem.

Kinowe Uniwersum Marvela swoją najnowszą odsłonę zaprezentowało 8 lipca 2022 roku. Film Thor: Miłość i grom nadal można obejrzeć w wybranych kinach na terenie kraju.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie