King's Bounty 2 premiera przesunięta

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

King’s Bounty 2 – premiera opóźniona, pokazano nowy teaser

W internecie hula nowy trailer z drugiej części strategii. A przy okazji dowiedzieliśmy się, że King’s Bounty 2 zadebiutuje dopiero w 2021.

Nowa odsłona serii miała wylądować na PC, PS4, Xboksie One i Switchu jeszcze w tym roku. Tak jednak się nie stanie – właśnie ogłoszono, że produkcja 1C Entertainment trafi w ręce graczy dopiero w marcu 2021.

Informacja o przesunięciu premiery ujrzała światło dzienne przy okazji publikacji trailera z gry, który został przygotowany w związku z planowanymi na ten tydzień targami Gamescom. Podczas wydarzenia zostanie najpewniej pokazany dłuższy materiał.

King’s Bounty 2 zostało zapowiedziane w sierpniu 2019. Tytuł przeniesie nas do krainy o nazwie Antara, w której panuje tajemnicza zaraza. Większość ludzi uciekło do sąsiedniego królestwa, a na domiar złego krainę nawiedzają niebezpieczne monstra. Antara pogrąży się w mroku; od nas będzie zależała przyszłość świata. Zadecydujemy o niej, wcielając się w jednego z trzech bohaterów – każdy będzie dysponował unikalnym zestawem umiejętności i odmienną historią.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się