Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kingdom Come: Deliverance – twórcy chwalą się sprzedażą, startuje darmowy weekend

Studio Warhorse ogłosiło, że sprzedaż jego flagowego tytułu przekroczyła liczbę trzech milionów egzemplarzy. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że jutro startuje darmowy weekend z RPG-iem na Steamie.

Czeski deweloper ogłosił, że już ponad trzy miliony kopii Kingdom Come: Deliverance znalazło nabywców, a fabularny dodatek do gry wyprzedano w liczbie 1,5 miliona sztuk. Wiemy również, że już jutro rusza darmowe parę dni z Kindom Come – to tak na wypadek, gdyby ktoś chciał wypróbować produkcję, a nie miał okazji zrobić tego wcześniej, korzystając na przykład z wcześniejszych promocji (gra była rozdawana kiedyś w Epic Games Store).

Darmowy weekend z RPG-iem rozpocznie się na Steamie już jutro (najpewniej w godzinach wieczornych) i potrwa do poniedziałku 22 czerwca.

Kingdom Come: Deliverance trafiło do graczy w 2018. Produkcja zadebiutowała na blaszakach, PS4 i Xboksie One. W grze wcielamy się w postać Henryka – prostego syna kowala, który w wyniku zrządzenia losu zostaje rycerzem. Tytuł oferuje rozbudowaną i wciągającą fabułę, parę ciekawych rozwiązań w gameplayu i ładną, realistyczną grafikę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się