Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pierwszy dodatek do Kingdom Come Deliverance z datą premiery

W końcu wiadomo, kiedy konkretnie na rynku zadebiutuje dodatek From The Ashes do Kingdom Come Deliverance, który pozwoli nam zbudować własna osadę.

Pierwszy dodatek do Kingdom Come Deliverance, noszący nazwę From The Ashes, zostanie wypuszczony jeszcze w tym tygodniu na wszystkich platformach, czyli komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dotychczas wiedzieliśmy jedynie, że DLC ma się pojawić w lipcu, lecz czeski deweloper podał w końcu konkretną datę premiery.

Kingdom Come Deliverance – From The Ashes – data premiery

Informacja o dacie premiery dodatku została podana za pośrednictwem Twittera, gdzie Warhorse Studios pisze: The Kingdom Come Deliverance DLC, „From the Ashes”, ukaże się w czwartek, 5 lipca, na wszystkich platformach.

Pierwszy DLC dla Kingdom Come: Deliverance wprowadza zupełnie nowy rodzaj przygody. Masz okazję uczestniczyć w budowaniu nowej wioski od podstaw.

Serial Wiedźmin Netflixa. Wybór Geralta i dodatkowe sceny w castingach

Jako świeżo mianowany rządca majątku musisz zdecydować, jakie budynki wznieść i jakie osoby sprowadzić do osady. Musisz również rozstrzygać spory, jakie wybuchają pomiędzy mieszkańcami wioski. Każdy budynek jest wyjątkowy i posiada własne ulepszenia, wymagania materiałowe i wymagania dotyczące pracy, więc będziesz musiał podjąć trudne decyzje.

Los rządcy majątku nie jest łatwy, dlatego po ciężkim dniu dobrze będzie się zabawić. DLC wprowadzi nowego wierzchowca, którym można się wybrać na przejażdżkę, następnie rzucimy kostkami przeciwko wytrawnym graczom w nowej lokalnej tawernie, lub podciągniemy swoje umiejętności na arenie, stając naprzeciw różnych przeciwników. Jeśli harce nam nie w głowie, będziemy mogli po prostu odpocząć w domu, który sami sobie urządzimy.

Kolejne dodatki do Kingdom Come Deliverance

Według zapewnień dewelopera, dodatek From The Ashes zapewni nam około 20 godzin dodatkowej rozrywki. Po nim pojawią się dwa kolejne fabularne dodatki, które powinny wystarczyć na około 10 godzin, a następnie A Woman’s Lot – DLC, w którym możesz zagrać jako Theresa. Wszystko powinno wylądować na rynku do 2019 roku i wówczas spodziewajcie się Kingdom Come Deliverance GOTY, które będzie zawierało podstawową grę z wszystkimi dodatkami oraz poprawkami.

Kingdom Come Deliverance 2 “ma sens”

Co po zakończeniu wsparcia dla Kingdom Come Deliverance? Czy deweloperzy zdecydują się na sequel? – Wtedy oczywiście byłoby sensownie kontynuować opowieść o Henryku, ale zobaczymy – powiedział Tobias Stolz-Zwilling serwisowi GameReactor.eu. – Najpierw musimy zająć się Kingdom Come. Kochamy tę produkcję, dlatego dodajemy do niej tak dużo nowej treści […] Nadchodzi dużo rzeczy, chcielibyśmy utrzymać grę przy życiu.

Ciekawie będzie zobaczyć, czy Kingdom Come w ciągu kilku lat przekształci się w franczyzę. Chcielibyście Kingdom Come Deliverance 2, a jeśli tak, to co byście zmienili w oparciu o doświadczenia z pierwszą częścią?

Na koniec przypominamy trailer nadchodzącego dodatku From The Ashes do Kingdom Come Deliverance:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%