Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kiedy Steam Winter Sale 2018, czyli zimowa/świąteczna wyprzedaż? Data rozpoczęcia

Czekacie na kolejną okazję, by wydawać kasę na gry? Zimowa/świąteczna wyprzedaż Steam 2018 wystartuje tuż przed świętami i potrwa przez dwa tygodnie.

Ostatnie miesiące roku to nie tylko czas wielkich premier, lecz również czas wielkich promocji. Za nami Black Friday, Cyber Monday, Jesienna wyprzedaż Steam, lecz to jeszcze nie koniec wietrzenia naszych portfelów. Przed nami przecież zimowa/świąteczna wyprzedaż Steam 2018.

Zimowa wyprzedaż Steam 2018 – kiedy start?

Valve standardowo nie kwapi się, by z dużym wyprzedzeniem podać, jaka jest data rozpoczęcia zimowej, czy jak kto woli świątecznej, wyprzedaży Steam 2018. Standardowo też pojawiają się w sieci przecieki na ten temat, które można uznać za wiarygodne.

Do takich wiarygodnych przecieków zaliczamy informację zdobytą przez brytyjską redakcję Kotaku, która już pod koniec października podała datę startu jesiennej oraz zimowej wyprzedaży Steam. Jak się okazało, jesienne promocje wystartowały zgodnie z przeciekiem, czyli 21 listopada, i trwały przez tydzień. Mamy zatem podstawy, by podejrzewać, że podana przez Kotaku data startu zimowej wyprzedaży również się potwierdzi.

Jeśli tak będzie, zimowa/świąteczna wyprzedaż Steam 2018 rozpocznie się 20 grudnia i potrwa przez dwa tygodnie, czyli do 3 stycznia 2019 roku.

Dajcie znać, czy macie już jakąś listę gier, którą chcielibyście wyrwać w okazyjnej cenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%