Fani PlayStation łączcie się na WhatsApp! Stworzyliśmy dla Was nowy kanał

PlayStation-WhatsApp-Kanal
Artykuły

Najświeższe newsy tylko o PlayStation znajdziesz na naszym nowym kanale na WhatsApp. PlanetaGracza buduje społeczność dla fanów konsol Sony. Bez spamu, tylko same konkretne informacje, promocje oraz giveaway’e i konkursy tylko dla obserwujących kanał WhatsApp. Jak dołączyć? To banalnie proste.

Dla kogo jest kanał „Only PlayStation – Polska” na WhatsApp?

Kanał został założony przez jeden z największych serwisów o grach w Polsce i znajdziesz na nim treści powstające na PlanetaGracza.pl. Jednak posty na kanale będą dotyczyć jedynie tematyki PlayStation. Zero PC, zero Xbox i innych sprzętów.

Oto, co zyskujesz obserwując nasz kanał:

 1. Wyselekcjonowane informacje tylko o PlayStation
 2. Zero spamu
 3. Ekskluzywne giveaway’e i konkursy tylko dla społeczności WhatsApp
 4. Oszczędność czasu, nie musisz scrollować miliona randomowych postów w socialach
 5. Dostęp w telefonie w jednym miejscu
 6. Natychmiastowe powiadomienie (dla chętnych)

Poniżej znajdziesz link, dzięki któremu dołączysz do kanału “Only PlayStation – Polska” oraz instrukcję krok po kroku, jak to zrobić.

DOŁĄCZ DO KANAŁU “Only PlayStation – Polska” i włącz powiadomienia, by być na bieżąco (kliknij dzwoneczek w prawym górnym rogu ekranu na kanale.

Zobacz, jak prezentuje się kanał, na którym rządzi konsola od Sony:

Only-PlayStation-Polska-Kanał-Whatsapp

Kanały Whatsapp to nowość wprowadzona przez popularny komunikator. Komunikacja na kanałach jest jednokierunkowa. Oznacza to, że jedynie administrator kanału (czyli w tym wypadku PlanetaGracza.pl) może zamieszczać na nim wpisy. Obserwujący mają natomiast możliwość przeczytania postów, przejścia pod podany link, pozostawienia przy wpisie swojej reakcji w postaci emotki oraz przekazania komunikatu dalej swoim znajomym z WhatsApp.

Osoby, które dołączają do kanałów, w pełni chronią swoją prywatność. Jeśli zaczniesz obserwować kanał, nie udostępniasz nikomu swojego numeru telefonu, zdjęcia profilowego z konta WhatsApp, treści i innych mediów, które mogłyby Ciebie zidentyfikować. Obserwujący nie mogą nawet podejrzeć, jakie inne osoby zareagowały na post. Widzą tylko liczbę reakcji.

Jak dołączyć do kanału “Only PlayStation – Polska” na WhatsApp?

To bardzo proste, zatem zobacz krok po kroku, jak stać się częścią budowanej społeczności PlayStation.

 • Wchodzimy, najlepiej na telefonie, w ten link. Jeśli nie korzystaliście wcześniej z innych kanałów na WhatsApp, możliwe, że będziecie musieli zaakceptować regulamin oraz pliki cookie w przeglądarce. Kiedy to zrobimy, pojawi się następujący ekran, na którym klikamy “Wyświetl kanał”.
PlanetaGracza-kanal-WhatsApp
 • W kolejnym kroku zostaniemy poinformowani, że “Opuszczamy aplikację”. Tutaj wybieramy “Kontynuuj” i następnie na samym dole wybieramy ikonkę aplikacji WhatsApp. Ignorujemy informację, że “nie mamy zainstalowanej aplikacji WhatsApp”.
PlanetaGracza-kanal-WhatsApp
Ignorujemy informację, że nie posiadamy WhatsApp. Jeśli oczywiście nie mamy apki, należy ją zainstalować!
 • Zostaliśmy właśnie przeniesieni na kanał “Only PlayStation – Polska” na WhatsApp. Teraz klikamy w prawym górnym rogu pole “Obserwuj”.
Only-PlayStation-Whatsapp
Obserwuj kanał społeczności PlayStation na WhatsApp.
 • Jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach na kanale, kliknij dzwoneczek w prawym górnym rogu. Dzięki temu zobaczysz nowe wieści ze świata PlayStation od razu, a w przyszłości będziesz mógł zgarnąć ciekawe ekskluzywne nagrody. Będą one dostępne jedynie z poziomu kanału i przeznaczone tylko dla naszej społeczności PlayStation.
Only-PlayStation-Whatsapp kanał
Włącz powiadomienia, by być na bieżąco.
 • Obserwowany kanał znajdziesz również w swoim WhatsApp, przechodząc do zakładki “Aktualizacje”. Kanał jest widoczny tuż pod “Statusem” we wspomnianej zakładce.
Only-PlayStation-Whatsapp-4
Obserwowany kanał znajdziesz w “Aktualizacjach” na WhatsAppie.
 • Jeśli podoba się Tobie nasz kanał, możesz zaprosić do niego swoich znajomych. Żeby to zrobić, klikamy w menu “trzy kropki” w prawym górnym rogu i w rozwijanym menu wybieramy “Udostępnij”.
Only-PlayStation-Whatsapp-5
Udostępnij kanał znajomym z WhatsApp, którzy kochają PlayStation.

Gotowe! Jesteś już z nami i wystarczy jedynie czekać na świeżutkie informacje o wszystkim, co związane z PlayStation.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie