Ale wpadka. Popularny streamer odpłynął na wizji po zjedzeniu… [WIDEO]

Kai Cenat zbanowany na Twitchu
Rozrywka

Mimo tego że Twitch staje się platformą z coraz bardziej różnorodną treścią, tak niektóre wpadki mogą naprawdę zadziwić.

Społeczność Twittera w USA żyje ostatnio livem Kai Cenata, który w trakcie streamingu, zjadł ciastka z marihuaną. Na początku miał bardzo dobry humor, potem dość mocny przypływ energii, aż w końcu zasnął. Oczywiście wszystko działo się na żywo.

Wpadka ta nie umknęła Twitchowi, który postanowił zbanować konto Kai Cenata. Wcale nas to nie dziwi, bowiem ewidentnie streamer naruszył regulamin platformy.

Kai Cenat znany jest przede wszystkim ze swojego kanału na YouTube, w którym ma obecnie ponad 3 mln subskrybentów. Ponadto mocno udziela się właśnie na Twitchu, streamując rozgrywkę z różnych gier. Z tą ostatnia aktywnością na pewno będzie musiał się na razie wstrzymać.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie