Już milion egzemplarzy Bloodborne trafiło do graczy

Widać, że posiadacze PlayStation 4 lubią wyzwania i Bloodborne bardzo im się podoba. To także jedna z najlepiej ocenianych gier na najnowszą konsolę Sony.

Sony podało właśnie, że udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy na całym świecie gry Bloodborne. Produkcja wychwalana jest za spójną wizję artystyczną i niesłychanie wciągającą rozgrywkę, doceniany przez coraz większą rzeszę graczy na całym świecie i wspomaga poszerzanie zasięgu platformy PS4.

Bloodborne był dla nas wielkim wyzwaniem, a naszym celem było stworzenie gry, która w pełni wykorzysta moc PS4 – twierdzi Shuhei Yoshida, prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios. – Jestem szczęśliwy, że tak wielu użytkowników docenia bogaty i pełen detali świat, melancholijną atmosferę i nieustające napięcie, jakie oferuje Bloodborne. SCE WWS nadal będzie dostarczał nowe niesamowite tytuły, w które zagracie tylko na PS4 – dodaje.


Bloodborne to najmłodsze dziecko współpracy pomiędzy SCE JAPAN Studio i From Software, która wcześniej zaowocowała już powstaniem nagradzanego Demon’s Souls.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet