Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Just Cause 4 ma pokazać klasę pod względem graficznym

Możliwości graficzne najnowszej wersji silnika Apex.

W sieci wylądował interesujący materiał dotyczący silnika graficznego w Just Cause 4. Twórcy gry opowiadają na materiale wideo, co tak naprawdę go wyróżnia i jakie efekty uda się tym razem pokazać z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę nieźle.

Just Cause 4 zostało pokazane po raz pierwsze w trakcie konferencji Microsoftu na tegorocznych targach E3. Jak możecie zobaczyć poniżej, Rico Rodriguez jest w dobrej formie. Studio Avalanche pracuje nad kolejną częścią swojej wybuchowej strzelaniny i dobra wiadomość jest taka, że premiera jeszcze w tym roku. Data premiery Just Cause 4 została bowiem ustalona na 4 grudnia 2018. Tego dnia Rico zrobi zadymę na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Czym ugości nas czwóreczka? W zasadzie tym co zwykle – będziemy siać zniszczenie z ziemi, powietrza oraz wody. Broń dosłownie pali się w rękach, a Rico kolejny raz nie może się powstrzymać, by zrobić miazgę z wszystkiego co się rusza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%