Twórca DOOM-a szykuje nową grę na Unreal Engine 5

John Romero przygotowuje nową strzelankę na Unreal Engine 5
Newsy PC PS5 Xbox Series

John Romero pracuje wraz ze swoim studiem nad zupełnie nową grą na silniku Unreal Engine 5. Legendarny deweloper podzielił się pierwszymi szczegółami.

Nowa produkcja Romero Games to strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która osadzona zostanie w zupełnie nowej marce. Do produkcji wykorzystany zostanie silnik Unreal Engine 5, a wydaniem niezaprezentowanej jeszcze gry zajmie się duża, nieujawniona jeszcze firma

To nowy początek dla Romero Games. Pracujemy z dużym wydawcą nad kolejną strzelanką Johna Romero: zupełnie nowym FPS-em z oryginalnym, nowym IP. Nasz zespół się powiększa i szukamy utalentowanych osób na wszystkie stanowiska i na wszystkich poziomach doświadczenia, szczególnie tych z doświadczeniem w pracy na silniku Unreal Engine 5.

Ogłoszenie Romero Games

Ne ujawnienie nowej produkcji Johna Romero najpewniej będzie trzeba trochę poczekać. Fakt rozpoczęcia zaawansowanej rekrutacji sugeruje, że do premiery jeszcze dość daleka droga.

John Romero to współtwórca serii DOOM i jeden z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów w historii branży. Ma na swoim koncie też pracę nad takimi tytułami jak Wolfenstein 3D, Heretic czy Quake. W 2015 roku założył wraz z żoną studio Romero Games, które do dziś wydało dwie gry: niezbyt popularne Gunman Taco Truck i zbierające mieszane oceny Empire of Sin.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia