Jesteście twórczy i kreatywni? Sony ma dla was wyzwanie

Warto się podjąć.

Sony Interactive Entertainment Europe – wydawca gry Shadow of The Colossus na konsole PlayStation 4 – rozpoczął konkurs skierowany do kreatywnych i twórczych graczy. Gra Fumito Uedy od lat inspiruje artystów z całego świata do tworzenia własnych grafik nawiązujących do Shadow of The Colossus. Z okazji premiery zremasterowanej wersji tego tytułu będą oni mogli wziąć udział w rywalizacji na najlepsze ilustracje inspirowane grą. Zwycięskie prace (ok. 50) z kilkunastu krajów Europy oraz Australii i Nowej Zelandii wybierze brytyjski ilustrator Matt Taylor, znany z pracy z takimi firmami jak Adidas, Urban Outfitters czy Sony AMC.

Najciekawsze grafiki zostaną wydrukowane w specjalnym albumie a jedna z nich zostanie dodatkowo wydrukowana w formie plakatu. Ponadto Matt Taylor przygotował własną ilustrację, która ozdobi okładkę albumu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć ilustrację lub grafikę nawiązującą do gry Shadow of The Collosus a następnie umieścić ją na Twitterze z hashtagiem #ColossusArt.

Zwycięzcy otrzymają własny egzemplarz albumu, ich prace posłużą również do dalszej promocji gry. Konkurs, który rozpoczął się dziś i potrwa do 22 lutego 2018 r. skierowany jest m.in. do polskich graczy i ilustratorów. Obrazy biorące udział w konkursie można wykonywać w programach komputerowych jak i dowolną inną techniką, muszą one mieć jednak wymiary 210 mm szerokości i 280 mm wysokości oraz być zapisane w cyfrowej kopii o rozdzielczości 300 dpi.

Źródło: Sony

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.