Jest data premiery Devil May Cry 4: Special Edition

Zobaczcie również nowiutki trailer, prezentujący postacie oraz dynamiczną rozgrywkę. Dla osób, które nie miały do czynienia z wcześniejszą wersją gry, pozycja obowiązkowa.

Data premiery Devil May Cry 4: Special Edition została wyznaczona na 23 czerwca tego roku – informuje Capcom. Tego dnia Dante i jego znajomi zawitają w odświeżonej formie na PC oraz konsolach nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. W Europie gra ma kosztować 25 euro, czyli lekko ponad 100 złotych.

Odpalając poprawione DMC 4 otrzymamy pięć grywalnych postaci. Oprócz Dantego wcielimy się w Nero,Vergila oraz piękne panie Lady i Trish. Pierwsza z nich jest o tyle ciekawa, że dysponuje bronią palną. A co potrafi Trish? Dziewczyna prezentowała swoje umiejętności na ostatnim trailerze, który możecie jeszcze raz zobaczyć tutaj.

Dzisiaj mamy natomiast nowy materiał od Capcom, w którym spojrzymy m.in. na bohaterów oraz tryb Legendary Dark Knight Mode, który również trafi do DMC 4 Special Edition.

Poprawiona wersja zaoferuje też ulepszone tekstury, a na konsolach mamy zobaczyć rozdzielczość 1080p oraz płynność na poziomie 60 klatek na sekundę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet