Jedyne słuchawki Bluetooth odbierające z dwóch urządzeń jednocześnie

Jedyne słuchawki Bluetooth odbierające z dwóch urządzeń jednocześnie
Newsy PC

Jak to możliwe?

SteelSeries zaprezentowało dziś nowe słuchawki dla graczy, Arctis 3 Bluetooth. Jako jedyne słuchawki Bluetooth na rynku umożliwiają użytkownikom odbiór dźwięku z dwóch urządzeń jednocześnie – jedno połączone za pomocą złącza jack 3.5mm, drugie poprzez bezprzewodową technologię Bluetooth. Gracze mogą w tym samym czasie połączyć się np. z mobilną aplikacją Discord na smartfonie, oraz z konsolą PlayStation, Xbox czy platformami VR. Dzięki temu czat i dźwięk z gry jest transmitowany do słuchawek jednocześnie.

Z najnowszej technologii w Arctis 3 Bluetooth skorzystają również użytkownicy Nintendo Switch. Mogą oni jednocześnie korzystać z aplikacji chatu Nintendo Switch Online (poprzez Bluetooth) oraz z dźwięku z konsoli (poprzez jack 3.5mm). Arctis 3 Bluetooth to pierwsze słuchawki z taką kompatybilnością.

Fani przenośnych konsol do grania mogą, dzięki nowym słuchawkom SteelSeries, jednocześnie grać w swoje ulubione tytuły i słuchać muzyki czy audiobooka ze smartfonu. A wszystko to w drodze do szkoły czy pracy.

Arctis 3 Bluetooth zostały wyposażone w autorskie przetworniki SteelSeries, skonstruowane pod kątem gier, dwukierunkowy, wysuwany mikrofon ClearCast, materiał AirWeave inspirowany odzieżą dla sportowców, oraz opaska jak z gogli narciarskich, które zapewniają komfortowe granie, nawet podczas wielogodzinnych sesji, wbudowany port dzielenia dźwięku, wymienny system kabli.

10 premier nowego tygodnia. Darmowy South Park, powrót Need for Speed, hit z PS4 na PC i wiele więcej!

Słuchawki Arctis 3 Bluetooth są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym producenta w cenie 149.99 euro. Do sklepów w Polsce trafią w ostatnim tygodniu grudnia tego roku w sugerowanej cenie detalicznej 549 złotych.

Źródło: Steelseries

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie