Jeden z magazynów po raz kolejny źródłem wycieku

Jeden z magazynów po raz kolejny źródłem wycieku
Newsy PS4

Chodzi o grę na wyłączność dla PlayStation 4.

Wygląda na to, że Official PlayStation Magazine (numer sierpniowy #137) stał się źródłem wycieku dotyczącego daty premiery Gran Turismo Sport. Na stronie 14. magazynu widnieje dokładna data premiery gry – 16 listopada 2017 roku. Nie wiadomo czy to błąd redakcji, czy też przypadkowy wyciek informacji. Do tej pory przecież zarówno Sony jak i producent gry Polyphony, nie podali dokładnej daty debiutu Gran Turismo Sport.

Gran Turismo Sport zostało oficjalnie zapowiedziane w 2015 w trakcie Paris Games Week i wtedy to producent przekazał, że gra trafi do sprzedaży w listopadzie 2016 roku. Niestety blisko premiery Polyphony poinformowało, że gra zalicza poślizg. Dopiero w trakcie E3 2017 studio przekazało, że nowa data debiutu to jesień 2017 roku.

Official PlayStation Magazine było już wielokrotnie źródłem sprawdzonego wycieku. Tak było chociaż w przypadku Shadow Warrior 2, gdzie za pośrednictwem magazynu dowiedzieliśmy się o dacie premiery gry (różnica w porównaniu z oficjalnym ogłoszeniem wynosiła zaledwie 3 dni).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie