Jazda Rycerska i Krzyżowcy w Crossout

Crossout
Newsy PC

Nowa aktualizacja z ciekawostkami.

Gaijin Entertainment i Targem Games ogłosili, że w Crossout, grze MMO opartej na walkach postapokaliptycznych pojazdów, pojawiła się kolejna aktualizacja. Tytuł, będący w trakcie zaawansowanych, zamkniętych beta testów, wzbogacił się o frakcję, zainspirowaną średniowieczną Europą i rycerzami. Wraz z kolejną grupą bohaterów postronnych, w grze pojawią się nowa mapa oraz dodatkowe elementy, wzbogacające budowę śmiercionośnych maszyn, w tym broń i emblematy.

Wraz z aktualizacją, uczestnicy zamkniętych beta testów otrzymali zaproszenie na specjalne, ekskluzywne wydarzenie wraz z gościnnym udziałem wędrującego pociągu „Rycerzy”. Każdy biorący udział w inicjatywie może zdobywać specjalną walutę „Rycerzy”, czyli Talary, które otrzymuje się za wypełnianie misji zlecanych przez germańskich przybyszów. Talary umożliwiają zawodnikom zakup odpowiedniego ekwipunku od nowoprzybyłych gości i dalszą personalizację własnoręcznie tworzonych pojazdów. Nowe części to m.in. potężna kusza strzelająca bełtami czystej energii zdolnymi do przebicia nawet najtwardszego pancerza, autentyczne, średniowieczne koła oraz różnorodne emblematy dekorujące maszynę użytkownika. Dzięki rycerskim wzorom na masce auta oraz wizerunkowi rycerza na portrecie, gracze mogą wyekwipować się jak przystało na prawdziwych „Rycerzy” z Wieków Średnich Crossout.

Nowy ekwipunek zostanie w pełni przetestowany na kolejnej mapie, która pojawiła się w grze. Będzie to „Forteca”, czyli połączenie zniszczonej, średniowiecznej twierdzy z opuszczonymi, współczesnymi bunkrami. W ponurym świetle Grobu gracze zawalczą o kontrolę nad fortem, który góruje nad nowym obszarem i wszystkimi bogactwami, które skrywa.

Okazją do wprowadzenia zmian jest premiera niemieckiej lokalizacji Crossout, czyli dodanie trzeciego – obok angielskiego i rosyjskiego – języka gry do wyboru.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie