Crossout – wydarzenia noworoczne oraz tryb przygody

Crossout – wydarzenia noworoczne oraz tryb przygody
Newsy PC

Targem Games oraz Gaijin Entertainment ogłaszają premierę nowego trybu Przygody do postapokaliptycznej gry Crossout.

Od 20 grudnia będą mogli z niego skorzystać wszyscy gracze, których postacie zdobyły trzeci poziom. Ponadto, do 14 stycznia w grze pojawią się specjalne świąteczne wydarzenia. W ich trakcie gracze otrzymają możliwość ozdobienia swoich pojazdów noworocznymi dekoracjami, zyskując w ten sposób więcej doświadczenia podczas bitew.

W trybie Przygody na graczy czekają różne zadania:

– Awakening to wielogodzinna kampania fabularna odkrywająca najmroczniejsze sekrety Crossout i całego świata gry. Akcja tej opowieści będzie miała miejsce na ogromnej mapie, którą można swobodnie eksplorować. Kampanię da się rozegrać tylko raz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bohater gracza dołączył do kolegów i pomógł im w ukończeniu zadania;

– Off-Roads to zbiór drugorzędnych zadań rozrzuconych po mapie nowego trybu. Gracze będą mogli wykonać różne misje, choćby walczyć z przeciwnikami, transportować rozmaite towary czy przeprowadzać zwiad. Ten tryb można powtarzać wielokrotnie, a kolejne zadania będą się pojawiały wraz z jego rozwojem;

– Joint Missions to ważne wydarzenia mające miejsce w konkretnych punktach na mapie i w którym mogą wziąć udział wszystkie znajdujące się tam postaci graczy. Za dobry przykład takiego zdarzenia niech posłuży atak znacznych sił na platformę wiertniczą, której heroicznie będą bronić bohaterowie graczy, którzy połączyli siły i zdobędą za to zasłużoną nagrodę.

Wykonując opisane wcześniej zadania, postacie graczy otrzymają punkty doświadczenia oraz rzadko spotykane Engraved Shell, dzięki którym można stworzyć wyjątkową broń czy dekoracje. Bohaterowie mogą ponadto zdobyć inne surowce przydatne do konstruowania uzbrojenia i modułów.

Źródło: Materiał producenta

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie