Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Piraci z Karaibów. Czyżby Jared Leto miał zagrać zamiast Johnny’ego Deppa?

Internet huczy od plotek. Jared Leto zastąpi Johnny’ego Deppa w filmie Piraci z Karaibów?

Na stronie brytyjskiego portalu Express (źródło) poinformowano, iż Jared Leto prowadzi negocjacje w sprawie dołączenia do obsady nowej produkcji z serii Piraci z Karaibów. Współpraca z Johnnym Deppem została bowiem zakończona. Jako powód podano prywatne problemy aktora oraz jego uzależnienie od używek. Dodatkowo ciągną się za nim kłopoty związane z rozstaniem z Amber Heard, która twierdziła, że Amerykanin stosował względem niej przemoc.

Bardzo prawdopodobne jest, że kapitan Jack Sparrow zniknąłby ze sceny, a jego miejsce zająłby Jared Leto wcielając się w innego pirata. Póki co jednak wspomniane informacje należy traktować jako niepotwierdzone pogłoski.

Jared Leto to aktor, reżyser filmowy, a także gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars. Wystąpił w takich produkcjach jak: Zimni i szaleni, Namiętności i zdrada, Cienka czerwona linia, Amercian Psycho czy Blade Runner 2049. Jest laureatem Oscara za rolę transpłciowej kobiety w filmie Witaj w klubie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się