Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Jakie gry w PS Plus listopad 2019 chcielibyście dostać? [Aktualizacja]

To ostatni weekend przed ogłoszeniem PS Plus listopad 2019, zatem zapraszamy do małej zabawy na temat tego, jakie gry zobaczymy w nowej ofercie. Ciekawe, czy ktoś z Was zgadnie.

[Aktualizacja]

Sony ujawniło gry w PS Plus listopad 2019. Ofertę oraz zwiastun publikujemy w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Na początku tygodnia (w środę), Sony ogłosi ofertę PS Plus listopad 2019. Ostatnio zostaliśmy przyzwyczajeni, że każdego miesiąca na listę wpada jakaś solidna gra AAA. W październiku mamy przecież The Last of Us Remastered, we wrześniu ogrywaliśmy Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III, a jeszcze wcześniej – w sierpniu – spędzaliśmy czas przy WipEout Omega Collection i Sniper Elite 4. Nie były to gry nowe, lecz chyba sami przyznacie, że jakość oferty PS Plus znacznie się poprawiła w porównaniu do wcześniejszych, „indyczych” lat.

Typujemy PS Plus listopad 2019

PROMOCJA – Abonament PlayStation Plus na 12 Miesięcy – 186.09 zł

Zakładając, że Sony nadal będzie chciało wrzucać do PlayStation Plus chociaż jedną dużą grę na PS4, czego oczekujecie po ofercie na listopad? Bardzo możliwe, że Japończycy zaoferują nam coś na spóźnione Halloween, albo będą chcieli przygotować nas na nadchodzące premiery. My stawiamy na:

  • Vampyr (bo Halloween)
  • Nioh (bo nadchodzi Nioh 2) lub Watch Dogs 2 (bo trójka w produkcji, chociaż opóźniona)

A Wy na co stawiacie? Czekamy na Wasze komentarze!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się