Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Jak mógłby prezentować się Dino Crisis Remake?

Do sieci trafiły fan arty prezentujące w akcji główną bohaterkę Dino Crisis Remake.

Za grafiki odpowiedzialny jest Alexander Forssberg, który zaprezentował wizję, obrazującą wygląd odświeżonej gry, traktującej o krwiożerczych dinozaurach. Na załączonych ilustracjach możemy dostrzec Reginę, rudowłosą heroinę, którą sterowaliśmy w oryginale. Nie brakuje też przeciwników, tylko czekających na zatopienie ostrych kłów w ciele bohaterki.

Trzeba przyznać, że ilustracje wyglądają bardzo klimatycznie, budując unikatową atmosferę zaszczucia, zagwarantowaną przez obecność brutalnych drapieżników. Miejmy nadzieję, że przedstawiciele firmy Capcom zdecydują na ogłoszenie prac nad projektem o roboczej nazwie Dino Crisis Remake. Na ruch ten zdecydowali się w przypadku serii Resident Evil i okazał się to być strzał w 10.

Gra Dino Crisis pierwotnie ukazała się na konsoli PlayStation 1 lipca 1999. Produkcja została bardzo pozytywnie odebrana zarówno przez prasę branżową jak i samych graczy. Kontynuacje jednak nie przypominały w niczym pierwowzoru, stając się rasowymi strzelankami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się