Internet Starlink mocno tanieje w Polsce, ale nadal wymaga sporej opłaty

Internet Starlink mocno tanieje w Polsce, ale nadal wymaga sporej opłaty
Newsy Technologie

Jeśli interesuje Was internet Starlink, ale do tej pory oferta firmy Elona Muska była dla Was zbyt droga, mam świetne wieści. Miesięczna opłata została znacznie obniżona.

Pierwotnie cena usługi za miesiąc wynosiła 449 złotych, a teraz zapłacimy jedynie 230 złotych. Obniżka ceny pozwoli więc zaoszczędzić rocznie aż 2628 złotych, a więc zdecydowanie niemało.

To nie koniec obniżek. Starlink zdecydowało się też na obniżenie ceny zestawu startowego, a także zlikwidowano koszty wysyłki i obsługi. Pierwotnie pakiet wymagany do korzystania z usługi kosztował 2960 złotych plus wspomniane koszty dodatkowe, a jego obecna cena to 2300 złotych. W tym przypadku nowi klienci oszczędzą więc ponad 1000 złotych.

Jak podaje serwis Instalki, firma Starlink poinformowała też, że „obniżka ceny uwzględnia warunki panujące na rynku lokalnym i ma na celu odzwierciedlenie parytetu siły nabywczej naszych klientów”. Dobrze widzieć, że internet Starlink stanie się teraz bardziej przystępny cenowo dla polskich odbiorców.

Choć zmiana ceny jest spora, niemała opłata za pakiet startowy Starlink wciąż może odstraszać. Z drugiej strony obniżka miesięcznej opłaty z pewnością przykuje uwagę osób, które są gotowe na wydanie niemałej sumki na rozpoczęcie przygody ze Starlinkiem, bo nie mają w swojej okolicy lepszych alternatyw.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie