Surrealistyczny horror Imperfect straszy nas cieniami. Zapowiedziano darmowe demo

Imperfect to surrealistyczny horror z cieniami. Nadchodzi darmowe demo
Newsy PC

Nikt nie jest perfekcyjny, ale twórcy indie prześcigają się w stworzeniu perfekcyjnej gry grozy. Imperfect wygląda nader ciekawie i dostanie darmowe demo.

Raz na jakiś czas dobrze jest sprawdzić, co tam u indie deweloperów słychać. Czasami znajdziemy dziwne pozycje, ale niektóre produkcje mogą zapowiadać się niezwykle intrygująco. Tak właśnie sytuacja wygląda z Imperfect. To surrealistyczna produkcja grozy stworzona przez jednego dewelopera.

O samej fabule nie wiemy zbyt wiele. Twórca skrzętnie ukrywa wszelkie informacje z nadzieją, że zaskoczy graczy. Główną rolę odegra tutaj przedziwny świat, do którego trafimy. Na zaprezentowanym zwiastunie widać lusterko, które najpewniej służy za teleport na „drugą stronę”. No i wszędzie biegają też jakieś pokraki albo ich cienie. Wiele wskazuje na to, że będziemy błądzić między dwoma wymiarami i unikać śmierci z rąk potworów.

Głównym celem gracza (który wcieli się w „niedobrą osobę”) jest rozwikłanie zagadki tajemniczego miejsca, do którego trafił. No i jest jeszcze dziwna postać, o której również nie wiemy zbyt wiele. Z samego założenia mamy do czynienia z survival horrorem nastawionym na eksplorację. Zajmiemy się również rozwiązywaniem wielu surrealistycznych zagadek.

Nadchodzący tytuł nie zapowiada się na olbrzymią produkcję, a raczej krótką grę na jeden wieczór. Twórca zdradził, iż celuje w czas ukończenia około 2 godzin. Jeżeli w ciągu tego czasu odpowiednio będziemy zaangażowani – nie mam nic przeciw. Tytuł nie ma daty premiery, ale darmowe demo ukaże się w październiku 2022 roku. Strzelam na okolice Halloween.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia