Immortals Fenyx Rising

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Immortals: Fenyx Rising w złocie. Nowa marka Ubisoft jest gotowa do premiery

Immortals: Fenyx Rising już wkrótce trafi w ręce zainteresowanych graczy. Produkcja została oficjalnie ukończona i nie grozi jej już żadne opóźnienie.

O Fenyx Rising wiedzieliśmy z początku niewiele. Pierwotnie nazwany Gods & Monsters projekt przypominał Assassin’s Creed Odyssey w kreskówkowej oprawie. W końcu Ubi zdecydowało się na zmianę nazwy, a my otrzymaliśmy sporo informacji o grze.

Deweloperzy w końcu doczekali się ostatecznego zwieńczenia produkcji i gra jest gotowa do premiery. Ta nastąpi 3 grudnia.

Fenyx Rising jest spełnieniem snów miłośników mitologii greckiej. Gracz zwiedza otwarty świat, walczy z mitycznymi kreaturami, wykonuje powierzone mu zadania i ulepsza swoją postać. Sandbox pełną gębą, a do tego doprawiony mechanikami rodem z Breath of the Wild.

Ubisoft nieco odstępuje od swoich sztandarowych serii i wprowadza markę, która najpewniej celuje w nieco młodszych graczy. Całość faktycznie przypomina grecką odsłonę Assassin’s Creed, ale może się podobać. Klimat gry jest mimo wszystko nieco inny i jeśli dobrze się przyjmie, to może w przyszłości zobaczymy kontynuacje cyklu.

Warto w tym miejscu przypomnieć genezę powstania gry. Tytuł okazał się być efektem nietypowego błędu w Odyssey, który został przełożony na zupełnie nową produkcję.

Immortals: Fenyx Rising dostępne będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch i Google Stadia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się