łasica Buck na plakacie Ice Age: Adventures of Buck Wild

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Kolejna przygoda na horyzoncie. Ice Age: Adventures of Buck Wild z nowym zwiastunem

Pojawił się już zwiastun nadchodzącego spin-offu Epoki lodowcowej. Oto The Ice Age: Adventures of Buck Wild.

Nowy film należący do franczyzy poświęcony jest losom Bucka, łasicy, którą poznaliśmy już w jednej z poprzednich części. Buck jako poszukiwacz przygód zawsze pakuje się w nowe kłopoty; na szczęście jego przyjaciele zawsze pomagają mu się z nich wydostać. W nadchodzącym tytule bohaterowie znów ruszą na kolejną przygodę, a kto wie, co teraz ich czeka?

W oryginalnej ścieżce dźwiękowej The Ice Age: Adventures of Buck Wild pojawią się m.in. Simon Pegg jako Buck, a także Vincent Tong i Aaron Harris jako oposy Crash i Eddie. Prawdopodobnie w krótkich scenach zobaczymy również postaci znane z pierwszego filmu z serii Epoka lodowcowa, czyli Sida, Mańka czy Diego.

Premiera spin-offu Epoki już 28 stycznia 2022 na Disney+. Niestety polscy widzowie będą musieli zaczekać dłużej, by legalnie obejrzeć nowy film; w naszym kraju platforma zadebiutuje dopiero latem. Jest jednak na co czekać; zobaczcie sami obiecany zwiastun:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%