Hotfix do Wiedźmina 3 już do pobrania. Co zmienia te 13.5 MB danych?
[caption id="attachment_32839" align="aligncenter" width="1285"]
Wiedźmin 3: Dziki Gon[/caption]
Mała poprawka wylądowała dzisiaj na Steam, naprawiając jeden, lecz dla niektórych graczy jakże ważny element gry.
Rano dowiedzieliśmy się nieco o romansach Geralta, które zostaną poprawione w nadchodzącym patchu do Wiedźmina 3, prawdopodobnie opatrzonym numerkiem 1.09. Nie wiemy co prawda, kiedy łatka zostanie wypuszczona, więc trzeba czekać na jakiś konkret od CD Projekt RED.
Jednak już teraz pojawił się mały hotfix, naprawiający osiągnięcia, które szwankowały u niektórych graczy posiadających pecetową wersję Dzikiego Gonu. Jeden z fanów pisze na wiedźmińskim forum, że łatka wylądowała na Steam i waży 13.5 MB. Po jej instalacji rzeczywiście wszystkie pucharki możemy zdobywać jak należy.
Marcin Momot również potwierdził, że hotfix zajął się osiągnięciami, które nie działały właściwie u niektórych graczy. Zatem pobieramy i walczymy, by zdobyć wszystkie!