Twórcy Horizon Forbidden West reagują na krytykę. Niezbędne poprawki w drodze

Horizon Forbidden West - Aloy
PS4 PS5

Guerrilla Games potwierdziło, że Horizon Forbidden West otrzyma wkrótce poprawki błędów dotyczących oprawy wizualnej gry. To jeden z najczęstszych problemów, na jakie skarżą się gracze od premiery.

Guerrilla dziękuje graczom za wysyłanie zgłoszeń i materiałów związanych z błędami. Studio zapowiada, że wkrótce opublikuje zestaw poprawek. Deweloperzy proszą też o przesyłanie kolejnych zgłoszeń błędów obecnych w grze.

Cześć wszystkim,
Dziękujemy za podzielenie się z nami różnymi problemami z grafiką za pośrednictwem naszego formularza pomocy technicznej. Zespół pilnie pracuje nad rozwiązaniem tych problemów i dąży do jak najszybszego udostępnienia aktualizacji.
Prosimy o dalsze korzystanie z formularza pomocy technicznej i udostępnianie filmów (przydatne są nagrania z telewizora/monitora) oraz przekazywanie nam jak największej ilości informacji.
Rozumiemy Waszą frustrację i doceniamy Waszą cierpliwość. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby szybko przywrócić Was do gry, abyście mogli odkrywać wszystkie tajemnice Zakazanego Zachodu.

– czytamy we wpisie Guerrilla Games na forum Reddit

Horizon Forbidden West zebrało całkiem wysokie oceny od prasy i od graczy. Tytułowi obrywa się jednak między innymi za błędy, które choć nie pojawiają się u każdego gracza, niektórym mocno uprzykrzają życie.

Najnowsza produkcja Guerrilla Games jest już dostępna na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie