PlayStation ma uroczy prezent dla fanów Horizon Forbidden West. Pięknie przyozdobi pokój

Horizon Forbidden West - Aloy patrzy w górę
PS4 PS5

PlayStation Asia podzieliło się w sieci świetną inicjatywą dla fanów zabaw z papierem i nie tylko. Każdy chętny może stworzyć jednego z dwóch stworów z Horizon Forbidden West, by pięknie zdobił pokój.

Wśród dostępnych wzorów jest Sunwing i Clawstrider, których możecie ujrzeć na fotografii powyżej. Odtworzenie obu modeli z pewnością jest zabawą na wiele godzin. Pewnie niejedni przy takim zadaniu spędzą wyśmienicie czas, odprężając się, a inna grupa osób będzie rzucać niestosownym słownictwem na prawo i lewo. Mimo to, warto spróbować swoich sił, bo odtworzenie stworów nie wydaje się wielce trudne, a efekt końcowy robi przeogromne wrażenie.

Link do plików ze wzorami Sunwinga i Clawstridera z Horizon Forbidden West znajdziecie tutaj.

Poniżej zamieszczam instrukcje wideo, które świetnie pokazują krok po kroku, jak wykonać oba modele. O dziwo, każdy z nich trwa zaledwie kilkadziesiąt minut, ale sam proces składania powinien potrwać znacznie dłużej.

Tworzyliście już kiedyś podobne konstrukcje, czy raczej nie jest to coś dla Was? Może znacie inne zamienniki tego typu hobby, jak składanie papierowych modeli? Pochwalcie się propozycjami w komentarzach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie