Horizon Forbidden West dopiero wyszło, a w sieci już znaleziono wzmianki o dodatkach

Horizon Forbidden West - Aloy na dinozaurze
PS4 PS5

W sieci pojawiają się pierwsze wzmianki o dodatkach do Horizon Forbidden West. Wszystko przez pewną organizację klasyfikacyjną.

Brytyjska organizacja oceniająca gry wspomniała, że wewnątrz wspomnianej produkcji znajdziemy cyfrowy sklep, który pozwala na zakup dodatków – zauważyło PushSquare. Co ciekawe, w grze obecnie nie znajdziemy żadnego sklepu pozwalającego na zakup DLC i większych rozszerzeń.

Gra oferuje graczom możliwość połączenia się ze sklepem, w którym można zakupić kolejne rozszerzenia DLC, o czym rodzice lub opiekunowie powinni wiedzieć. (…) Należy zauważyć, że w grę nadal można grać bez konieczności zakupu takich elementów.

– czytamy na stronie VideoStandards

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że powyższa wzmianka o dodatkach może być efektem błędu lub nieporozumienia. Na ten moment PlayStation ani Guerrilla Games nie potwierdzają, że Forbidden West otrzyma jakiekolwiek dodatki.

Wydanie DLC lub większego rozszerzenia do gry nie byłoby jednak niespodzianką. Przypominam, że Horizon Zero Dawn otrzymało dodatek Frozen Wilds, który wprowadzał do produkcji sporo nowości. Myślę, że Guerrilla szykuje też rozszerzenie dla swojej najnowszej przygody. To rzecz jasna nic pewnego.

Naszą recenzję Horizon Forbidden West znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie