Horda w Gears of War 4 w pełnej krasie

Horda w Gears of War 4 w pełnej krasie
Filmiki z gier Newsy PC Wideo XOne

50 fal wrogów nie będzie łatwo odeprzeć.

Microsoft przedstawił zwiastun trybu Horda w nadchodzących Gears of War 4. Wydawca podał, że w grze będzie aż 50 fal wrogów, a po 10 gracze będą musieli zmierzyć się z bossem. Trzeba przyznać, że 50 fal może stanowić niezłe wyzwanie.

Wydawca gry podał też, że w grze znajdzie się nowy system klas – każda z nich z różnymi umiejętnościami. Dostępne będą następujące klasy: inżynier, snajper, zwiadowca oraz ciężkozbrojny.

Czekacie na Gears of War 4?

Gears of War 4 od kuchni

Microsoft opublikował na swoich oficjalnym koncie YouTube materiał z Gears of War 4, który prezentuje tworzenie ścieżki dźwiękowej do wymienionej gry. Nie od dziś wiadomo, że jest to proces bardzo złożony, nierzadko przypominający ten z produkcji filmów najwyższej klasy. Nie inaczej jest w przypadku Gears of War 4. W tworzenie muzyki zaangażowany jest cały zespół artystów.

Przy okazji oglądania materiału od kuchni na temat ścieżki dźwiękowej z nadchodzącej gry na Xboksa One i PC, możemy zobaczyć kilka interesujących fragmentów rozgrywki. Tradycyjnie mamy sporo akcji, podkręcanej właśnie przez odpowiednio dobraną muzykę. Czy i tym razem Gears of War okaże się jedną z lepszych produkcji na konsoli Microsoftu? Przekonamy się już 11 października.

Gears of War 4 – ustawienia graficzne PC naprawdę wypasione

Podczas targów Gamescom 2016 udostępniono komputerową wersję Gears of War 4. Mogliśmy już zobaczyć świetny gameplay w rozdzielczości 4K (przypominamy poniżej), lecz wielu posiadaczy blaszaków z pewnością zastanawia się, co też znajduje się w opcjach tytułu.

Wszystkie ustawienia graficzne możemy podejrzeć dzięki HomeCinema-FR, którzy nagrali krótki filmik prezentujący bogactwo opcji. Microsoft już wcześniej obiecał więcej znacznie bardziej wszechstronnych ustawień wideo i rzeczywiście nie była to ściema.

Wśród wielu standardowych ustawień znajdujemy kilka takich, których próżno szukać w wielu innych produkcjach, choćby dynamiczną rozdzielczość, MultiGPU czy Async Compute. Jeśli chodzi o tekstury, będziemy mogli ustawić ich jakość osobno dla świata, pojazdów, postaci, efektów czy oświetlenia. W przypadku scenek przerywnikowych zdecydujemy również o głębi pola.

To oczywiście nie wszystko, pełne ustawienia przejrzycie na screenach oraz filmiku poniżej. Przypominamy również, że premiera Gears of War 4 została zaplanowana na 11 października tego roku. Zagramy nie tylko na PC, lecz również na konsoli Xbox One.

Wymagania sprzętowe Gears of War 4 i gameplay w 4K

Przy okazji Gamescomu producent gry Gears of War 4podał wymagania sprzętowe dotyczące produkcji. W minimalnej specyfikacji dowiadujemy się o procesorze Intel i5 3470 z częstotliwością 3.0 Ghz.

Potrzebna będzie także karta graficzna GeForce 750 Ti z 2 GB RAM oraz 8 GB RAM jeśli chodzi o pamięć. Jak przedstawia się reszta wymagań, czyli rekomendowane oraz tak zwane idealne? Zerknijcie na grafikę poniżej, która wszystko wyjaśnia.

Gears of War 4 wymagania sprzętowe
Gears of War 4 wymagania sprzętowe

Przy okazji Gamescomy pokazany został także około 10-minuty gameplay prosto z gry. Materiał został zapisany w rozdzielczości 4K, więc tym bardziej warto na niego zwrócić uwagę.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie