Homefront: The Revolution – kooperacja, darmowe dodatki, beta

Zobaczcie trailer, prezentujący pierwsze ujęcia z rozgrywki wieloosobowej.

Polski wydawca Homefront: The Revolution, czyli firma Techland, przedstawiła nową garść szczegółów na temat trybu Resistance Mode, który ogramy we wspomnianej produkcji. Potwierdzono również informacje odnośnie testów beta oraz opublikowano świeżutki trailer. Wszystko publikujemy dla Was poniżej.


Resistance  Mode

Stwórz ze znajomymi komórkę ruchu oporu i wspólnie walczcie z siłami KPA podczas misji fabularnych w okupowanej Filadelfii. Odblokuj nowe umiejętności, zdobądź schematy broni, rzadkie wyposażenie oraz sprzęt bojowy, aby dozbroić siebie i swoich rebeliantów. Cały twój zespół będzie musiał pokonać długą drogę od nowicjusza do weterana. Dambuster Studios planuje wspierać grę na długo po premierze, co ma zaowocować dużymi darmowymi aktualizacjami zawartości.

– Homefront: The Revolution to najambitniejszy projekt naszego zespołu – komentuje Hasit Zala, Game Director studia Dambuster Studios. – Jako dodatek do epickiej 30-godzinnej kampanii dla jednego gracza, chcemy udostępnić Resistance Mode z 12 misjami do których gracze będą chcieli wielokrotnie wracać. W przeciągu roku od premiery mamy nadzieję udostępnić kolejnych 20 misji. Aby dać graczom pewność, że zawsze znajdą chętnych do gry, wszystkie misje w Resistance Mode będą udostępniane za darmo – dodaje.

Zamknięta beta Homefront: The Revolution

Wszyscy aspirujący do miana rewolucjonistów będą mieli okazję wypróbować Resistance  Mode podczas nadchodzącej zamkniętej bety, która rozpocznie się 11 i będzie trwała do 14 lutego wyłącznie na Xbox One. Ilość miejsc jest ograniczona i jedynym sposobem uzyskania dostępu do bety jest zdobycie Xbox One Beta Token; w najbliższych tygodniach Deep Silver oraz Xbox uruchomi różne promocje w których będzie można taki Token zdobyć. Rejestracja na oficjalnej stronie Homefront (www.Homefront-Game.com) daje największe szanse na zdobycie Beta Token. Będziesz również na bieżąco informowany o wszelkich postępach. Rejestracja automatycznie daje ci szasnę na zdobycie dostępu do zamkniętej bety. Dodatkowo, zarejestrowani użytkownicy mogą zostać zaproszeni do udziału w przedpremierowej rozgrywce Resistance Mode podczas nadchodzących testów (w piątek, 29 stycznia oraz 5 lutego na Xbox One).

Premiera Homefront: The Revolution jest zaplanowana 20 maja 2016.  Docelowe platformy to: Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet