Homefront: The Revolution – jak przetrwać w takim świecie?

Eksperci grają w najnowszy tytuł i dzielą się swoimi doświadczeniami zestawiając rzeczywistość ze światem wirtualnym.

Telefony komórkowe, tablety, samoparkujące samochody i dostęp do sieci w niemal każdym miejscu na ziemi, bez wątpienia jest jednym z największych osiągnięć ludzkości. Jednak za fascynującą otoczką możliwości, jakie dają nam owe nowinki technologiczne, kryje się także szereg zagrożeń płynących z coraz bardziej zautomatyzowanego społeczeństwa.


Czy zastanawiałeś się co by było gdybyśmy zostali wciągnięci w sam środek działań wojennych? W jakim miejscu jest bezpieczniej, a gdzie łatwiej o przewagę militarną? Jak się zachować w takim świecie? W świecie gry Homefront: The Revolution.

Posłuchaj ekspertów:

  • Piotra Czuryłło – najbardziej znany polski preppers;
  • Arkadiusz Kups – były komandos, niegdyś członek legendarnej 56 Kompanii Specjalnej, a także twórca autorskiego systemu walki kontaktowej Combat 56

Mieli oni także okazję zagrać w Homefront: The Revolution i swoimi radami oraz doświadczeniami dzielą się w poniższym materiale (to już druga część, pierwszą obejrzycie tutaj):

Więcej informacji na temat gry i przygotowań do jej wydania w Polsce znajdziecie na stronie gry wraz z pre-orderem. Złóż zamówienie przedpremierowe by otrzymać Pakiet Ducha Rewolucji!

Premiera Homefront: The Revolution jest zaplanowana 20 maja 2016. Docelowe platformy to: PC (159,90 zł) oraz Xbox One, PlayStation 4 (259,90 zł).

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet