Co się dzieje z Hogwarts Legacy? Twórcy przerywają milczenie i zapowiadają dobre wieści

Pudełkowe Hogwarts Legacy na PlayStation, Xbox i Nintendo Switch w świetnej cenie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Hogwarts Legacy to spełnienie fanów uniwersum Harry’ego Pottera (a może raczej Wizarding World?). Twórcy w końcu zabrali głos w sprawie gry.

Czekaliśmy, czekaliśmy i jedyne, co dostaliśmy, to przesunięta premiera. Ach, szlag by trafił tych mugoli!

Hogwarts Legacy z premierą w 2022 (na pewno, nie ściemniamy)

Co się dzieje z jednym z najbardziej oczekiwanych RPG-ów przyszłego roku? Fani zachodzą w głowę, czemu przez tyle czasu nie otrzymaliśmy żadnych konkretów, a jedynie doczekaliśmy się przesunięcia daty premiery. Popularna insiderka niedawno zapowiadała pokaz gry, który najwyraźniej został odłożony w czasie.

Niedługo kolejny rok, fani zaczęli się więc niepokoić. Twórcy postanowili wystosować oficjalne informacje, w których dziękują za zaangażowanie i wsparcie. Zapewniają, że tytuł z pewnością ukaże się w 2022 roku. Proszą jednocześnie o chwilę cierpliwości, gdyż chcą dostarczyć produkt taki, jaki powinien być. Jak dla mnie – bomba. No ale dajcie choć jakiś gameplay!

W kolejnym wpisie na Twitterze wyjaśniają, że niedługo otrzymamy więcej informacji.

Wesołych świąt od zespołu Avalanche! Jesteśmy podekscytowani, że w przyszłym roku będziemy mogli podzielić się kolejnymi wiadomościami i aktualizacjami dotyczącymi Hogwarts Legacy.

WB Games Avalanche

No dobra. Skoro gra faktycznie zmierza do nas w najbliższym roku, to zgaduję, że w pierwszym kwartale poznamy więcej szczegółów. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie