Hogwarts Legacy zostało opóźnione. Twórcy chcą dopracować grę

0 komentarzy

Premiera wyczekiwanego Hogwarts Legacy została nieco opóźniona. Deweloperzy chcą dać swojemu projektowi nieco więcej czasu.

Uniwersum Harrego Pottera nie może pochwalić się zbyt wieloma dobrymi grami. Właśnie dlatego zapowiedź nowej produkcji od Avalanche wzbudziła w fanach gamingu tak wiele emocji.

RPG dziejące się w otwartym świecie Wizarding World zapowiada się doskonale, ale niestety nie mamy dobrych wieści dla osób, które czekają na Dziedzictwo Hogwarta. Tytuł ten nie pojawi się w 2021 roku jak zapowiadano, a dopiero w 2022.

Chcielibyśmy podziękować fanom z całego świata za niesamowitą reakcję na HLod naszej marki Portkey Games. Stworzenie jak najlepszego doświadczenia dla fanów Wizarding World i gamingu jest dla nas najważniejsze, więc dajemy grze czas, którego potrzebuje.

Hogwarts Legacy zadebiutuje w 2022 roku.

Ogłoszenie twórców na Twitterze

Niestety, słynny dziennikarz pracujący dla Bloomberg – Jason Schreier – zapowiada, że to nie ostatnie tego typu ogłoszenie, które zobaczymy w tym roku. Schreier to wiarygodne źródło i jeśli publikuje taką informację, to zdecydowanie coś jest na rzeczy.

Choć rok 2021 nie jest aż tak obfity w spore premiery jak ostatnie 12 miesięcy, to nadal miało w nim wyjść kilka większych gier. Przełożenie tak oczekiwanych tytułów jak Horizon Forbidden West lub Halo Infinite byłoby ogromnym rozczarowaniem i trzymamy kciuki, aby wszystkie zapowiedziane produkcje zadebiutowały zgodnie z planem.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się