HIT napędzany Unreal Engine 4 latem na iOS i Androidzie

Zapraszamy na zwiastun produkcji.

Heroes of Incredible Tales (HIT) zostanie wydany na urządzenia z systemami Android i iOS latem tego roku. Gra – łącząca akcję z RPG – została stworzona przez zespół z NAT Games pod kierownictwem Yong-Hyun Parka, odpowiedzialnego między innymi za takie tytuły, jak Lineage II i TERA. Wszystko hula na technologii Unreal Engine 4.


W dniu premiery Heroes of Incredible Tales dostępne będą cztery różne postaci. Każda z nich będzie posiadać przystosowalne drzewko umiejętności, dając graczom możliwość na spore zmiany w dynamice walki i dopasowanie jej do własnego stylu.

Hugo – pierwszy z czterech bohaterów – dzierży przeogromny miecz, który pozwala mu na uporanie się z każdym przeciwnikiem, stojącym na jego drodze. W momencie, w którym jego bojowy ryk rozbrzmiewa nad polem bitwy, potrzeba już tylko chwili do unicestwienia wroga. Drugi bohater, Lucas, posługuje się dwoma ostrzami, sprawiając, że nawet najpotężniejsi wrogowie drżą na myśl o spotkaniu z nim. Poruszająca się z gracją akrobatki Anika używa kosy do wycinania przeciwników, stojących jej na drodze do celu. Ostatnia z bohaterów, Kiki, jest w stanie wykorzystać tajemniczą moc natury, przekształcając żywioły w śmiercionośną broń, np. rzucając błyskawice na wrogów lub wzywając ogromnego smoka wodnego.

Wczesna rejestracja do gry Heroes of Incredible Tales jest już dostępna. Do tej pory zarejestrowało się już ponad 50 tys. użytkowników, zapewniając sobie dostęp do unikalnych nagród w grze. Gdy liczba rejestracji osiągnie następny poziom, gracze otrzymają kolejne nagrody po starcie gry. Rejestracji można dokonać na tej stronie.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Przesadzają z tą grafiką w tych grach mobilnych, nie przepadam za takim rozwiązaniem w tego typu produkcjach, takie efekty wizualne wręcz pożerają baterie z naszych urządzeń. Wole bardziej rozbudowane gry pod względem samej rozgrywki niżeli takie fikuśne grafiki. Polecam na przykład gry od kairosoft, grafika rodem z lat 80 ale za to zabawa świetna.

1 Shares
Share1
+1
Tweet