Duża aktualizacja HIT. Darmowa gra pobrana już ponad trzy miliony razy!

Zwiększenie maksymalnego poziomu, nowe areny i bossowie dostępni w najnowszej aktualizacji.

Nexon i NAT Games ogłosili dzisiaj, że gra fabularna hack-and-slash na urządzenia mobilne Heroes of Incredible Tales (HIT) została pobrana przez ponad trzy miliony graczy na całym świecie w nieco ponad dwa tygodnie od premiery.

Nexon ogłosił również, że od dzisiaj w grze dostępna jest duża aktualizacja, zwiększająca maksymalny poziom osiągany w grze, wprowadzająca nowe mapy, pokoje wyzwań, siejących postrach bossów i wiele więcej.

Aktualizacja HIT w szczegółach

Zwiększenie maksymalnego poziomu z poprzednich 50 do 60 pozwala postaciom graczy na zdobycie dodatkowych dziesięciu poziomów doświadczenia. Dodatkowo dodano nowe poziomy do Tower of Trials, pozwalając graczom na sprawdzenie swojej siły w trakcie próby zdobycia wszystkich 55 pięter.

Wprowadzono także zmiany do systemu Immortal Equipment Transcendence (ogromne zwiększenie statystyk dla nieśmiertelnego ekwipunku poprzez transcendencję) i nowe Transcendence Tickets, które mogą służyć jako zastępstwo za materiały potrzebne do transcendencji.

Bohaterowie mogą teraz odkrywać nowe obszary, w tym pełen przygód Lune Ruins oraz zwiększać swoje statystyki na nowym Training Ground – dostępnym od 21 poziomu. Osiem różnych statystyk postaci może zostać poprawionych na różnych płaszczyznach, stawiając wyzwanie nawet najlepszym wojownikom.

Dodano również dzienne wyzwania w formie Altar of Trials i Yeti’s Treasure Vault oraz nowego raid-bossa Aarona, za zabicie którego gracze zdobędą unikatowy zestaw akcesoriów.

Heroes of Incredible Tales (HIT) można pobrać za darmo z App Store i Google Play.

HIT napędzany technologią Unreal Engine 4

HIT cechuje przede wszystkim szybka akcja, a gracze muszą utrzymywać wrogów na dystans, wykorzystując w tym celu kombinacje ataków, ciosów w powietrzu, rzutów, kontr, uników, umiejętności specjalnych i innych technik. Rozbudowane drzewko umiejętności zapewnia możliwość dostosowania stylu walki i rozwijania mocy, pozwalając pokonać nawet najtrudniejszego przeciwnika. Zróżnicowany ekwipunek zawiera bronie, zbroje i wiele rzadkich przedmiotów, które mogą być składane w zestawy, zachęcając graczy do badania i eksperymentowania w poszukiwaniu najlepszego wyposażenia. HIT oferuje cztery grywalne postaci, a każda z nich posiada unikalne zalety, umiejętności i styl walki. Hugo używa ogromnego dwuręcznego miecza do przebijania się przez zastępy wrogów, podczas gdy Anika z niezwykłą zręcznością ścina ich przy pomocy kosy. Lucas dzierży aż dwa przerażające miecze, a Kiki za pomocą swojej magicznej laski kontroluje siły natury.

Oprócz fabuły w trybie Adventure, HIT posiada również dodatkowe tryby dla pojedynczego gracza, w tym Tower Trials i Daily Dungeon Challenges. HIT jest także wierny swoim korzeniom MMORPG, oferując graczom mnóstwo treści multiplayer w czasie rzeczywistym, zarówno w trybie kooperacji Raid, jak i walce przeciwko innym graczom w trybach The Arena, 3v3 PvP i Guild War.

HIT używa najnowszej technologii Samsunga Vulkan, która oferuje bardzo dobre odwzorowanie graficzne i głębię kolorów na urządzenia mobilne. Na nowoczesnych urządzeniach, efekty graficzne HIT pokazują cząstki, dym, ogień, odbicia i eksplozje renderowane w sposób płynny i ze stałą ilością klatek na sekundę, zapewniając tym samym jakość rozgrywki porównywalną do jakości tytułów konsolowych i PC.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet