Hikvision wkracza do Polski z ofertą dla graczy

hikvision w Polsce
Newsy PC Technologie

Do tej pory Hikvision kojarzone było z produkcją kamer. Teraz czas przyszedł na gaming.

Hikvision będzie sprzedawać w Polsce pamięci RAM, dyski SSD oraz karty SD pod marką Hikstorage. Produkty te będą dedykowane graczom, którym zależy na wysokiej wydajności, ale także ciekawym wyglądzie podzespołów. Pamięci RAM wyposażone będą w podświetlanie RGB, a dyski zyskają dodatkowe chłodzenie w postaci radiatora.

Co dokładnie producent wprowadzi do Polski? Chodzi o pamięci przenośne (dyski zewnętrzne, nośniki flash i karty SD), dyski SSD SATA i M.2 z protokołem NVMe z serii C100, Minder S, E100, Desire, E1000, E2000 oraz E3000 i pamięci RAM DDR4 U10 i U100. Niestety póki co dokładna specyfikacja sprzętów nie jest znana. Warto jednak śledzić dalsze losy marki, kto wie, czy nie będzie ciekawą alternatywą dla popularnych u nas producentów. W końcu im więcej konkurencji tym lepiej, bowiem wejście na rynek kolejnego gracza, może spowodować spadek cen.

Hikvision obecnie jest obecnie liderem w dziedzinie systemów bezpieczeństwa fizycznego, a po rozwiązania marki, czyli technologie kodowania audio i wideo, przetwarzania obrazu, przechowywania danych, przetwarzania w chmurze, big data oraz głębokiego uczenia, sięga coraz więcej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Źródło: Informacja prasowa Hikvision

Udostępnij: