Kojima ukradkiem zapowiada nową grę? Fani mają kolejną teorię

Hideo Kojima z logiem studia
PS4 PS5

Hideo Kojima to ten poczciwy gość, który zrobi dobrą grę, pożyczy wszystkiego najlepszego… i tym samym pokaże skrawek ze swojej nowej produkcji. Tak przynajmniej spekulują gracze po jednym z ostatnich wpisów tego twórcy.

Święta, święta i po świętach… ale czas na chwilę cofnąć się w czasie do 24 grudnia. Wtedy to Hideo Kojima zapostował na Twitterze poniższy wpis. Twórca życzy w nim wszystkim wesołych świąt, ale odłóżmy uprzejmości na chwilę na bok. Najważniejsza jest „kartka świąteczna” w formie zamieszczonej grafiki.

Jak możecie zauważyć, znajdują się na niej 3 postacie, które nie pochodzą z żadnej gry, przy której pracował wcześniej Hideo. Środkowa postać trzyma w ręku flagę z logo Kojima Producktions, a to zresztą przewija się niejeden raz na całym obrazku. W związku z tym można spekulować bardziej nad tym, że są to losowe osoby ubrane w stroje związane ze studiem niż koncepty bohaterów z nowej produkcji. Jeśli jednak jest zupełnie inaczej, Hideo zgarnie ode mnie tytuł największego żartownisia branży growej.

Przypominam, że na temat nowej gry Kojimy w dalszym ciągu nie wiadomo za wiele. Mimo to, niedawno w jego social mediach można było uświadczyć wiele zdjęć, które sugerują, że prace nad tytułem ruszyły pełną parą i trwają w najlepsze. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie