Hawken od dziś dostępny na Steam. W ramach wczesnego dostępu

Nadal nie potwierdzono terminu wydania pełnej wersji.

Miłośnicy toczenia śmiercionośnych pojedynków, mogą zapoznać się betą gry Adhesive Games, bez konieczności pobierania jej z witryny internetowej producenta. Od dzisiejszego dnia możemy wykorzystać do tego platformę dystrybucji cyfrowej, firmy Valve.

Na Steam pojawił się również zbiór DLC, zatytułowany Nemesie Bundle. Decydując się na jego zakup (27,99 euro), zyskamy dostęp do: nowych mechów oraz unikatowych przedmiotów i broni.

Hawken to shooter free to play (dostępny na PC), nastawiony na prowadzenie potyczek w trybie multiplayer. Twórcy nie planują dodawania do swojej produkcji, trybu kampanii przeznaczonego dla pojedynczego gracza. Strona wizualna, która została stworzona w oparciu o Unreal Engine, prezentuje się naprawdę imponująco. Widać daleko idące przywiązanie do detali, szczególne wrażenie robią mechy, za sterami których zasiadamy. Nie można również powiedzieć niczego złego o gameplayu, przyciągającym szerokie rzesze graczy.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: