Nie śpię, bo trzymam demona za kredensem. Oto symulator remontowania nawiedzonych domów

Haunted House Renovator zjawa (1)
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Zapowiedziano Haunted House Renovator. Nowa produkcja niecodziennie podchodzi do remontów, bo zestawia je z… nawiedzającymi domy demonami.

Odnawianie domów w krzywym zwierciadle? Brzmi świetnie!

Haunted House Renovator – tu sama tapeta nie wystarczy

Polski producent gier Image Power zapowiedział nowy tytuł, które ponownie pozwoli nam wyremontować domy. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do cenionego House Flipper, nie obejdzie się bez wody święconej i specjalisatycznych rytuałów.

Wiem, że brzmi to zapewne dość kuriozalnie, niemniej kolejny symulator remontowania domów pozwoli nam wcielić się także w specjalistę od zjawisk paranormalnych. Kwestia odświeżenia wystroju to połowa sukcesu – równie ważne jest pozbycie się upiorów nawiedzających posiadłość.

Twórcy zapowiadają „wiele zróżnicowanych typów złych mocy i niechcianych „gości” do wypędzenia” oraz „różne sposoby wykonywania zleceń, od wody święconej, przez magię, po hochsztaplerstwo i oszustwo”. Oznacza to, że jeżeli nie uda nam się wypędzić z domu niechcianego gościa – nie ma problemu! Trzeba będzie jednak ukryć go przed potencjalnymi nowymi posiadaczami rezydencji, np. poprzez… zasłonięcie go kredensem.

Oczywiście po przepędzeniu diabelskich mocy, będziemy mogli odświeżyć wnętrza. Tutaj również pomoże nam cały arsenał różnego rodzaju wyposażenia i mebli do wyboru.

Haunted House Renovator zadebiutować ma w 2023 roku na PC, Switcha oraz konsole Xbox oraz PlayStation. Na Steam znajdziecie już kartę produktu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia