Tam, gdzie zaczęła się magia. Zapowiedź programu “Harry Potter: Return to Hogwarts” na 20-lecie pierwszego filmu

Nadchodzi Harry Potter: Return to Hogwarts z okazji 20-lecia filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

HBO Max szykuje program Harry Potter: Return to Hogwarts. Na ekranie zobaczymy wielu aktorów, a także reżysera pierwszych filmów z serii.

Już 20 lat minęło, odkąd na ekranach kin pojawił się Harry Potter i Kamień Filozoficzny. To właśnie z tej okazji HBO Max przygotowuje specjalny program poświęcony tej części serii o Harrym Potterze.

W programie znajdzie się reżyser filmu, Chris Columbus, który obecnie marzy o przeniesieniu na wielki ekran sztuki Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Columbus pojawi się w towarzystwie odtwórców głównych ról: Daniela Radcliffe, Ruperta Grinta i Emmy Watson. Dołączą do nich również wybrani aktorzy wcielający się w postaci drugoplanowe. Na ekranach zagości m.in. Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Gary Oldman czy Tom Felton. Zabraknie niestety aktora, który grał profesora Snape’a – jak wiadomo, Alan Rickman zmarł w 2016 roku. Nie żyje już także Richard Harris, odtwórca roli Albusa Dumbledore’a.

Na YouTube zaprezentowano teaser zapowiedzianego programu:

Premierę Harry Potter: Return to Hogwarts na HBO Max zaplanowano na najbliższy Nowy Rok, czyli już 1 stycznia 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie