Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Halo na PlayStation 4. Takie rzeczy tylko w Dreams [WIDEO]

Halo to marka związana z Microsoftem, zatem nie ma mowy, by jakaś gra z serii ukazała się na PlayStation. No, może że w Snach…

Społeczność skupiona wokół Dreams od Media Molecule nie raz pokazała, na co ją stać. Jednym z nowych ciekawych projektów jest Halo.

Filmik, który zobaczycie poniżej, prezentuje menu główne gry oraz krótki spacerek po lesie z giwerą w ręku. Jak napisał jeden z internautów w komentarzu pod wideo: Master Chief would be proud. Nic dodać, nic ująć.

Dreams to świetne narzędzie, które w rękach ogarniętych i cierpliwych użytkowników pokazuje prawdziwe fajerwerki. Wspomnijmy choćby o epickim tornado (do zobaczenia tutaj) lub o projektach od Badrobo82, które naprawdę powalają realizmem (do zobaczenia tutaj). Wszystkie filmiki z Dreams, które publikowaliśmy, znajdziecie natomiast w tym miejscu.

Ciekawe, kiedy w Dreams powstanie jakaś pełnoprawna pełna gra. To, że pod względem technicznym jest to jak najbardziej możliwe, wiemy przecież nie od dzisiaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się