Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Halo Infinite – twórcy wierzą, że jakość gry zrekompensuje opóźnienia

Halo Infinite ma być grą, na jaką zasługują fani serii. Szefowa 343 Industries twierdzi, że jakość produkcji wynagrodzi długi czas oczekiwania i opóźnienia.

Nowe Halo miało wiele sporych problemów w trakcie produkcji. Do tego wszystkiego doszło niezadowolenie graczy z pierwszych pokazów i obawy związane z faktem, czy gra zadziała dobrze na starej generacji. Twórcy niezależnie od tych kwestii pracują dalej nad grą i dzielą się chętnie nowymi materiałami.

Końcówka roku to jednak czas podsumowań i szefowa 343 Industries postanowiła podziękować graczom za cierpliwość. Bonnie Ross jest pewna, że jakość Halo Infinite w pełni zrekompensuje spory czas oczekiwania na produkcję.

2021 będzie wielkim rokiem dla marki Halo. Niedawno ogłosiliśmy, że Infinite pojawi się jesienią 2021 roku. Zdaję sobie sprawę z tego, że oczekiwanie było trudne i gwarantuję, że zespół chce dostarczyć wam grę jak najszybciej, ale chcą też dać wam coś specjalnego… grę Halo, na jaką zasługujecie. Dziękujemy za waszą cierpliwość, wasze zrozumienie i przede wszystkim za słowa wsparcia dla zespołu. Nie potrafię wyrazić tego, jak wdzięczna jestem społeczności Halo za zaangażowanie jakie wyraziliście. Podniosło nas to na duchu i zapewniło paliwo do dalszej drogi.

– pisze Bonnie Ross, szefowa 343 Industries w ogłoszeniu na Halo Waypoint

To bardzo ważne słowa i fani Halo chyba mogą spać spokojnie. O ile pierwsze pokazy gry nie zachwycały, tak niedawna prezentacja nowej mapy napawa optymizmem.

Halo Infinite ma zadebiutować jesienią przyszłego roku. Wkrótce powinniśmy doczekać się kolejnego, większego pokazu rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się