Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Halo Infinite – wiemy, kiedy zadebiutuje. Rzut oka na mapę multiplayer

W końcu poznaliśmy przewidywany okres premiery Halo Infinite. Twórcy podzielili się nowymi informacjami o grze i zaprezentowali jedną z map multiplayer.

Nowe Halo ma za sobą bardzo trudną i długą drogę. Do tej pory gra zaliczyła już kilka przesunięć i napotkała wiele problemów, które najwyraźniej udało się już rozwiązać.

Mimo to, gracze do tej pory nie poznali nowej, przewidywanej daty premiery. O ile twórcy wciąż nie podzielili się dokładnym terminem, to ogłosili, że Halo Infinite zadebiutuje jesienią 2021 roku. Dodatkowo deweloperzy zdradzili kilka istotnych informacji o samej grze.

343 Industries postanowiło wziąć sobie krytykę graczy do serca i zabrało się za usprawnienie oprawy wizualnej. Do tej pory ulepszono między innymi globalne oświetlenie, okluzję otoczenia i cieniowanie. Do tego dochodzi jeszcze kilka innych poprawek, które trafią do finalnej wersji produkcji.

Dodatkowe kilka miesięcy zdecydowanie pomoże deweloperom w dokończeniu gry. To mimo wszystko jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów przyszłego roku i Microsoft zrobi wszystko, aby dostarczyć produkt, który zadowoli większość graczy.

Na dokładkę twórcy pokusili się o zaprezentowanie jednej mapy z trybu multiplayer, która swoją drogą wygląda naprawdę dobrze. Możecie ją zobaczyć poniżej.

Halo Infinite będzie dostępne na PC, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się