Halo Cosplay - The Flood

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Cosplay żołnierza i Flood z Halo nie z tej planety. Zobaczcie kapitalne kostiumy

Cosplay to niesamowita sztuka, która potrafi połączyć świat gier z tym realnym. Przychodzę dziś do Was z kolejnym tego typu przykładem, tym razem na podstawie serii Halo. Zobaczcie genialne zdjęcia przedstawiające walkę z obcym rasy Flood.

W żołnierza UNSC wcielił się Max (@radmaxcosplay), a za fotografie odpowiedzialna jest Vanessa Maiko (@vanessamaiko.art). Cosplayer wykonał oba poniżej zaprezentowane stroje i muszę przyznać, że to jedne z najbardziej odwzorowanych kreacji, jakie widziałem w życiu.

Halo - na żołnierza rzuca się krabopodobny kosmita i flood
Halo - żołnierz walczy z krabopodobnym kosmitą
Halo - flood celuje do żołnierza
żołnierz walczy z flood, w tle dym
żołnierz strzela do flood
żołnierz strzela do flood (jest ciemno)
żołnierz został powalony przez flood
Źródło: Reddit

Są postacie, których przebrania składają się często z tylko kilku elementów. Tak nie jest w tym przypadku, bowiem gdziekolwiek się nie spojrzy, ujrzy się kolejny detal. Jest tak zarówno w przypadku munduru żołnierza i groźnego przedstawiciela Flood. Pojawił się też mały head-crabowy stwór, który tylko dodaje smaku całości.

A Wam jak się podoba powyższy cosplay z Halo? Dla mnie jest to jedna z lepszych sesji fotograficznych z postaciami z uniwersum stworzonego przez 343 Industries.

Zachęcam do zapoznania się z innymi cosplay’ami, które do tej pory omówiliśmy na łamach Planety Gracza. Wszystkie tego typu teksty znajdziecie w tym miejscu. Wiedźmin 3, Cyberpunk, The Last of Us i wiele, wiele więcej, także każdy powinien znaleźć coś ze swoich ulubionych gier.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%