Halloween. Finał na nowym plakacie. Ostateczne spotkanie Laurie Strode i Michaela Myersa

Halloween Finał - pojawił się plakat nadchodzącej produkcji
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Nadchodzący film Halloween. Finał jest już promowany przez wytwórnię. Dzięki temu możemy raz jeszcze spojrzeć na Michaela Myersa.

Wcześniej otrzymaliśmy pierwszy duży zwiastun, teraz natomiast pojawiły się nieco inne materiały. Zaprezentowano m.in. plakat najnowszej części serii. Laurie Strode raz jeszcze będzie musiała zmierzyć się z Michaelem Myersem, w czym pomogą jej wprowadzone już wcześniej bohaterki. Tych ostatnich jednak na grafice brakuje; wiadomo, że ostateczne starcie musi nastąpić pomiędzy rodzeństwem.

Choć Halloween. Finał rzeczywiście zakończy „nową” serię, John Carpenter już zasugerował, że mogą powstać też dalsze obrazy z Michaelem Myersem. Według twórcy całego świata Halloween wszystko zależy od wyników finansowych. Niewykluczone więc, że nie będziemy musieli jeszcze się żegnać z uniwersum; nie wiadomo jednak, jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów.

Premierę Halloween. Finał wyznaczono na 18 października 2022 roku. W Stanach Zjednoczonych film trafi tego dnia do kin oraz na platformę streamingową Peacock.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie